Filtruoti pagal

Šilko tapyba

Tapyba ant natūralaus šilko – tai atpalaiduojantis, malonus laiko praleidimo būdas, meditacija ar net terapija. Atėjus į šį užsiėmimą svarbiausia yra ne mokėjimas piešti, bet noras sužinoti kažką naujo, sukurti kažką ypatingo ir pajausti save. Leiskite sau atsipalaiduoti, piešti, lieti kad ir bet ką – liksite nustebinti rezultatu ir tuo, ką Jūsų rankos moka.

Šis užsiėmimas tai puikus būdas atšvęsti mergvakarį, gimtadienį ar tiesiog pabūti draugių būryje. Jei norite šventės su įdomiu akcentu, susisiekite.

Dėl labai paprastos piešimo ant šilko technikos, šie užsiėmimai labai tinkami vaikų (net darželinukų) grupėms, kuomet piešiama bendra skara kaip dovana pvz.: auklėtojai. Piešiant grupėje, tai - puiki edukacija, piešiant individualiai (vaikas + suaugęs) tai puiki, tarpusavio ryšį stiprinanti veikla. 

Galimi tokie variantai:

- visi svečiai tapo vieną 90 x 150 cm dydžio šilko skarą, užsiėmimas trunka 1 - 2 val. Skara lieka Jums, visos priemonės duodamos. Nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus, tokio užsiėmimo kaina 100 Eur.

Šis variantas labai tinkamas mergvakariui, nes iš nutapyto šilko galima pasiūti tuniką, kuri vestuvių dieną įteikiama jaunajai kaip prisiminimas apie drauges ir gero kelio palinkėjimas, jei vykstama į šiltus kraštus kopinėti medaus. (Tunikos pasiuvimas + 30.00 Eur, įsipareigojama pasiūti per 1 sav.)

- kiekvienas žmogus piešia individualiai 74 x 74 cm dydžio šilko skarą. Užsiėmimas trunka apie 2 val, skara lieka Jums, visos priemonės duodamos, kaina vienam svečiui 20 Eur

Šis variantas labiau tinkamas gimtadieniui ar įmonės vakarėliui, kuomet norima suburti žmones įdomiai ir subtiliai praleisti laiką kartu.

 

Galime pasiūlyti patalpas, gali atvykti į Jūsų. Kaune ir Kauno r. atvykimas nemokamas.  

Esame lankstūs ir geranoriški.

Visa informacija tel. +370 640 39372